Ендоскопічний огляд у Запоріжжі у Лор клініці "Інмедико"

Ендоскопія ЛОР органів – це огляд внутрішніх органів та порожнин за допомогою ендоскопа, спеціального приладу, оснащеного відеокамерою, який вводиться в організм через природні шляхи (рот, ніс, вухо) та передає зображення на екран монітора. Такий метод діагностики дозволяє розпізнати патологічне вогнище на початковому етапі його розвитку, визначити його природу, що допомагає призначити адекватне лікування.
Ендоскопічне дослідження лор органів - малотравматичний метод, який дозволяє не тільки діагностувати захворювання, але і проводити деякі процедури. Як правило, ендоскопія ЛОР органів триває кілька хвилин, після чого пацієнт має можливість відразу йти додому.
.
Показання для проведення ендоскопії ЛОР органів:


1. утруднене дихання;
2. погіршення нюху;
3. виділення з носа;
4. кровотечі з носа;
5. часті головні болі;
6. постійний шум у вухах;
7. біль у вухах;
8. затримка розвитку мови в дітей віком;
9. хропіння;
10. осиплість голосу;
11. відчуття кома у горлі.
.
Часто проведення ендоскопії у Запоріжжі призначають при збільшених аденоїдах. Вона дозволяє визначити ступінь розростання лімфоїдної тканини. Крім того, показаннями для проведення ендоскопічної ЛОР діагностики є травмування м'яких тканин обличчя, викривлення носової перегородки. Вона призначається перед проведенням оперативного втручання носоглотки та у післяопераційний період.
.
При проведенні ендоскопії ЛОР органів можна виявити:


1. Патологію слизової оболонки;
2. Пухлини різного походження;
3. Розростання аденоїдної тканини;
4. Поліпози;
5. Порушення структури носоглотки.
.
Як проводиться ендоскопія ЛОР органів?


Ендоскопію Запоріжжя ЛОР органів можна проводити ендоскопію дітям від 3-річного віку.
Перед процедурою проводиться знеболювання носової порожнини розчином лідокаїну аплікаційно (за відсутності алергії на препарат). Препарат у вигляді спрею використовується для розпилення в ротоглотці.
Після знеболювання обережними рухами вводиться ендоскоп.
Зображення відображається на екрані.
При проведенні ендоскопії немає ризику відкриття сильної кровотечі, вона залишає рубців, шрамів. Якщо ви приймаєте препарати, що розріджують кров, про це необхідно попередити лікаря, щоб не спровокувати носову кровотечу.
Під час процедури необхідно перебувати у спокійному стані, не рухатись. При виникненні дискомфорту, болючого відчуття потрібно повідомити лікаря, який проводить дослідження.