Шановні пацієнти!

В нашій клініці діє знижка для військовослужбовців - 50% на огляд лікарів та процедури, а такод бескоштовна аудіометрія!

Детальніше

Гострий середній отит

Гострий середній отит (ОСО) - захворювання бактеріального чи вірусного генезу, що з розвитком запального процесу у порожнини середнього вуха з появою характерних клінічних проявів.

Детальніше

Гострий риносинусит

Гострий риносинусит (ОРС) - це захворювання, пов'язане з розвитком запалення слизової оболонки порожнини носа та приносових пазух з проявом декількох характерних клінічних симптомів тривалістю до 12 тижнів.

Детальніше

Рецидивні носові кровотечі

Більшість із нас коли-небудь стикалися з явищем носової кровотечі (епістаксису). Сам процес незначного закінчення крові із порожнини носа не небезпечний

Детальніше

Сенсоневральна приглухуватість

Сенсоневральна приглухуватість, її також називають нейросенсорною – це захворювання, яке є повною або частковою втратою слуху. Пов'язано воно з ураженням ділянок, які відповідають за сприйняття звуків та невральних структур.

Детальніше

Аденоїдит

Аденоїдні вегетації – це гіпертрофічні зміни тканин носоглоткової мигдалини. Виникнення захворювання у більшості випадків пов'язане з генетичними факторами, порушеннями з боку імунного статусу, а також частими інфекціями, що рецидивують, верхніх дихальних шляхів у дитячому віці.

Детальніше

Алергічний риніт

Алергічний риніт нині трапляється досить часто серед населення різних країн світу. Зміни в організмі, що характеризують таку форму риніту, не несуть загрози життю людини, проте можуть бути провісниками розвитку серйозних патологій.

Детальніше

Медикаментозний риніт

  Медикаментозний риніт відноситься до групи вазомоторних ринітів і виникає внаслідок тривалого безконтрольного застосування місцевих судинозвужувальних засобів.

Детальніше

Хвороба Меньєра

Хвороба Меньєра - незапальний патологічний стан внутрішнього вуха, що проявляється у вигляді періодичних епізодовоточень зі зниженням слуху, шумом у вухах

Детальніше

Нюх і COVID-19

Клиническая картина COVID-19 может быть представлен различными симптомами: начиная с легких проявлений ОРВИ, заканчивая признаками тяжелой респираторной дисфункции в результате развития пневмонии. Одним из частых симптомов данного заболевания является снижение или потеря обонятельной функции - гипо / аносмия.

Детальніше

Викривлення носової перегородки

Викривленням носової перегородки називається деформація кісткових і хрящових структур перегородки носа вродженого характеру чи результаті травматичного ушкодження, що супроводжується утрудненням дихання через ніс.

Детальніше

Отомікоз

Отомікоз є грибковим ураженням порожнини вуха, вушної раковини.

Детальніше

Отосклероз

Отосклероз – захворювання, яке є частою причиною зниження слухової функції в осіб молодого віку, що характеризується зміною структури кісткової тканини середнього та внутрішнього вуха.

Детальніше

Постназальний синдром

Постназальний синдром або синдром постназального затікання (postnasal drip) – патологічний стан, що характеризується рясним стіканням слизу по задній стінці глотки, що утворюється у порожнині носоглотки.

Детальніше

Видалення аденоїдів

Аденоїд (глоточна, носоглоткова мигдалина) є скупченням лімфоїдної тканини в задніх відділах носової порожнини, верхній частині носоглотки.

Детальніше
< 1 2 >