Промивання лакун мигдалин апаратом "Тонзилор" у Запоріжжі у клініці "Інмедико"

 

Цей метод промивання мигдаликів є більш ефективним, ніж промивання за допомогою шприца. Під час процедури відбувається вакуумна аспірація вмісту лакуну, які після очищення заповнюються лікарськими препаратами.

Мигдалики за своєю будовою, як пориста губка - мають отвори, які називаються лакуни та крипти. У них утворюються так звані казеозні пробки (тонзилоліти), які складаються з їжі, що застрягла в лакунах і клітин епітелію, що замерли, слизової мигдалики. Казеозні пробки отруюють мигдалики і негативно впливають на організм в цілому. Так як мигдалики є імунним органом, якийсь час організм справляється з тим навантаженням, які дають ці пробки. Але рано чи пізно імунітет починає давати слабину. З'являються такі симптоми як:

- неприємний запах з рота (галітоз),

- першіння, біль у горлі, почуття дискомфорту (особливо вранці),

- субфебрильна температура тіла (37,0-37,7С),

- зниження місцевого та загального імунітету (опірності організму до інфекцій, що передаються повітряно-краплинним шляхом),

- Високий ризик переходу в гострий процес (ангіна).

Що потрібно робити?

Пройти курс промивання мигдалин апаратом "Тонзілор" у Запоріжжі у Лор клініці "Інмедико":

- для зняття навантаження з мигдаликів

- усунення неприємного запаху з рота

-зміцнення місцевого та загального імунітету

Як відбуватись процедура?

Очищення кишень від патологічного вмісту відбувається одночасно під впливом ультразвуку вакууму та лікарського розчину, тому промивання мигдалин "Тонзилором" вважається найбільш ефективним на даний момент. Лакуни промиваються повністю завдяки вакуумній аспірації пробок, а ультразвук сприяє поліпшенню регенеративних процесів. Курс промивання складається в середньому із 5-10 процедур.